HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

Galatasaray Şampiyon, Halkalı Taştepe'de 5, oldu.

Galatasaray Şampiyon, Halkalı Taştepe'de 5. oldu.
Yılmaz AKTEPE/Bulgaristan'ın Polvdiv kentinde 2­4 Eylül’de düzenlenen ve 4
ülkeden 40 takımın katıldığı 12 yaş U­12 lokamotof plovdiv turnuvası’na katılan Galatasaray Şampiyon olurken Halkalı Taştepe'li minik futbolcular, 40 takım arasınd 5.oıarak Türkiye’ye döndüler. Küçükçekmece'ye dönen Halkalı Taştepeli 14 kişilik minik futbol takımı sevinç gösterileriyle karşılandı.


Halkalı Taştepespor takım Teknik Direktör Melih Toy ve İsmail Meriçli Kafile
başkanlığında 2­4 Eylül tarihlerinde Avrupa'nın önde gelen 40 kulübünden U 12
Takımlarının katıldığı lokamotof plovdiv turnuvasında Türkiyeyi Galatasaray ve
Halkalı Taştepe takımları temsil ettiler.CSKA Sofia, Levski Sofia, Beroe Stara Zagora and others tims from Bulgaria, Farul Constanta from Romania FA Pandev of Macedonia, FC Monchengladbach from Germany Frozinone Italy, SC Bastia,romanyadan :Farul Constanta, Italya:Bastia, Almanya:Fc Minchengladbach, Türkiye Galatasaray, Türkiye
Halkalı Taştepespor takımları yer aldı.2­4 Eylül tarihlerinde Bulgaristan'ın Polvdiv kentinde yapılan turnuvaya katıldı. Halkalı Taştepeli 12 yaş grubundaki minik futbolcular, İtalya, Makedonya, Romanya ve Türkiye ülkelerin takımlarıyla 2 gün boyunca maç yaptı. Yapılan maçlar sonucunda Galatasaray kulübü şampiyon olurken, Altay Recep Çobaner ise turnuva da en iyi kaleci ödülüne layık görüldü.

Turnuvada tek amatör kulüp olarak katılan temsilcimiz Halkalı Taştepespor’da 40 takım arasından en iyi 5. takım arasına adını yazdırma başarısını gösterdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.