HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

Feriköy, Yeşilova Esnaf Maçına Hazır.

Feriköyspor, Yeşilova Esnaf Maçına Hazır.
Tecrübeli Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan eşliğinde Süper AmatörLige hazırlanan Feriköy Spor bu hafta sonu deplasmanda Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı'nda karşılaşacağı Yeşilova Esnaf Spor maçının hazırlıklarını bugün yaptığı idmanla tamamladı. 


Antrenmanlarını geçici bir süreliğine Örnektepe Stadı'nda gerçekleştiren Feriköy Spor Teknik Direktörü Hüseyin Aydoğan "Çok geniş ve güçlü bir kadroya sahibiz. Ancak tek handikapımız sezonu geç açmamız. Yönetim ve taraftarlarımızdan Bir kaç hafta sabır istiyoruz. Bu takım her koşulda bu ligden çıkacak güce sahip. Her maç bizim için birfinal maçı olacak sezon sonunda sevinen taraf olmak istiyoruz." dedi.


Düz koşu sonrasında taktik ve kanat organizasyonları yapan Feriköy, son olarak şut çalışması ile antrenmanı bitirdi. Cuma sabahı kısa bir er idmanı yapacak olan Feriköy Spor Cumartesi günü Yeşilova Esnaf ile deplasmanda oynayacağı maçın saatini beklemeye başlayacak.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.