HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

FERİKÖY VE İSTANBUL BAFRA LİGE SON HAZIRLIK MAÇINDA KARŞILATILAR...

                 İSTANBUL BAFRA:2-FERİKÖY:0

Yeni sezonda adından sıkça söz ettireceğe benzeyen İst.Bafra ve Feriköy ligin başlamasına az zaman kalırken lig karşılaşmalarını aratmayacak çok üst düzey performans sergilenen hazırlık maçında karşı karşıya geldiler.Karşılaşmayı İst.Bafra 2-0 kazanırken centilmence, sakatlıksız karşılaşmanın tamamlanması her iki takım için de sevindirici olurken her iki takımında eksiklerini gördüğü olumlu bir prova oldu.Her iki takıma da yeni sezonda başarılar dileriz.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.