HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Ferhat Özdil Dünya Evine Girdi.

Ferhat Özdil Dünya Evine Girdi.
Küçükçekmece İdmanyurduspor teknik direktörü Ferhat Özdil ile Şevval Baş ile hafta sonu düzenlenen Nikâh töreni ile dünya evine girdi.

Küçükçekmece İdman Yuırduspor'un genç teknik direktör Ferhat Özdil, görkemli bir Nikâh töreni ile Şevval Başla evlendi. Tüm spor camiasının bulunduğu ve çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde unutulmaz anlar yaşanırken çiftin mutlulukları gözlerinden okundu. Gerçekleşen Nikâh merasimi s sonrası sevinçlerini dile getiren Şeval ve Ferhat Özdil çifti, yıllardır bekledikleri
mutluluklarına kavuştuklarını belirtti. Görkemli Nikâh törenine katılan her davetliye tek tek teşekkür ettiler. Bizde Şevval, Ferhat Özdil Çiftini tebrik eder mutluluklar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.