HAZIRLIK MAÇLARI

27 Eylül 2016 Salı

Ersin Bilişik Yeni Sezonda Harmantepe'de

Ersin Bilişik Yeni Sezonda Harmantepe'de
Transfer döneminin son günlerinde bir türlü kulüplerin bir araya gelerek anlaşamadığı Genç Oyuncu Ersin Bilişik yeni sezonda Harmantepe forması giyecek.

Ligin başlamasına sayılı günler kala hala hangi takımla lige çıkacağı netleşemeyen genç ve başarılı kanat oyuncusu Ersin Bilişik'in bu sezon formasını giyeceği takım belli oldu.
Harmantepe Spor'un ısrarla kadrosunda görmek istediği Ersin Bilişik için, sonunda kulüplerde uzlaşma noktasına vardı. Ersin uzun süredir Harmantape Spor ile antrenmanlara çıkıyordu. Genç yetenek alt yapıda uzun yıllarbirlikte çalıştığı Emre Yapıcı'nın Harmantepe Spor'a gelmesinde büyük payının olduğunu belirtti. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.