HAZIRLIK MAÇLARI

8 Eylül 2016 Perşembe

Dostluğun kazandığı bir karşılaşma olsun istiyoruz.

Dostluğun kazandığı bir karşılaşma olsun istiyoruz.
İstanbul Süper Amatör Lig 8.Grupta Ligin İlk haftası Yeşilova Kemal Aktaş
sahasında karşılaşacak olan Yeşilova Esnafspor, Feriköyspor takımları arasındaki karşılaşma öncesi Yeşilova Esnafspor Başkan Vekili Salih Yetik "İlk maçta kardeşlik adına çok güzel görüntüler olacaktır." dedi.


Salih Yetik "İnsanlar aileleriyle birlikte maç izlemek istiyorlar, Ligin ilk haftası Dost ve kardeş kulübümüz olan Ferköyspor ile karşı karşıya geleceğiz oynayacağımız bu müsabaka öncesinde ortamın gerilmesinden ziyade güzelliklerle ön plana çıkması için kulüp olarak ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz. Güzel ve bir o kadar heyecanı bir maç olsun, dostluğun kazandığı bir karşılaşma olsun istiyoruz.

Feriköyspor camiasına başarılar diliyorum. İnşallah layık olduğu yere kavuşur. Bizde bu tatlı rekabetin hep beraber BAL Lig’de de olmasını temenni ediyorum. Dostluk kazansın. Biz dostluğun yanındayız hiçbir zaman kavga yaralamanın içinde olmadık. İnşallah bu maçta herkese bir örnek teşkil eder. Seyir zevki yüksek olan bir müsabaka olmasını diliyorum. İnşallah herkes için hayırlı bir sezon olur. Türk futbolu adına iyi bir sezon geçirmiş oluruz” diye konuştu.

Haber / Foto : Yılmaz Aktepe

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.