HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2016 Cumartesi

DODO Süper Amatör Lig yorum ve tahminlerDODO Süper Amatör Lig yorum ve tahminler
İlk hafta müsabakalarına yaptığı tahminler ve yorumlarla gündem değiştiren yazarımız DODO sizler için 2.Hafta müsabakalarını yorumladı ve tahminde bulundu.
İstanbulMesudiye-Arnavutköybelediyespor müsabakası başlama vuruşundan bitiş düdüğüne kadar büyük çekişmeye sahne olmasını beklediğimiz bir doksan dakikayı beraberinde getiriyor.Evsahibi olma avantajı ve form durumu itibari ile Evsahibi takım bu müsabakada favorimiz konumunda yer alıyor.Beykoz1908-Bahçelievlergümüşhane müsabakası tıklım tıklım tribünler önünde oynanacak. İlk hafta deplasmanda kazanan Boğazın Yargıçları taraftarının desteği ile müsabakadan üç puan çıkartacak güce sahip konumdadır.BANKO Beykoz1908 diyoruz.Yücespor-Kartalbelediyespor müsabakası izlenmeye değer bir müsabaka.Deplasmanda oynamasına rağmen Kartalbelediyespor kazanır diyoruz.Yücespor takımının iç sahada oynamasına rağmen alacağı en iyi sonuç beraberlik olur diyoruz.Küçükköy-Ömerliköyü müsabakası haftanın zor müsabakalarındançHer sezon olduğu gibi bu sezonda genç ve dirençli bir ekip kuran Ömerliköyü takımı Küçükköy deplasmanından puan yada puanlar çıkartmak istiyor.İlk hafta zorlu Vardar deplasmanından bir puan çıkartan yeşil siyahlı takım iç sahada kazanmaktan başka düşüncesi yok.Küçükköyspor kazanır diyoruz.Kuştepespor-1924Yeniköyspor müsabakası zirveye oynayan iki takımı karşı karşıya getiriyor.İlk hafta deplasmandan bir puan çıkartan ve galibiyeti son anda kaçıran Kuştepespor takımı bu kez evinde kazanmaya yakın taraf düşüncesine sahibiz.İstanbulGüngören-Zaraekinli müsabakası baştan sona çekişme içnde geçmesini beklediğimiz doksan dakikayı beraberinde getiriyor.iç sahaavantajı ile İstanbulgüngören takımı favori görünse de beraberlik süprizini ihmal etmiyoruz.Çayırbaşı-Kaynarca müsabakası zirvedeki iki takımı karşı karşıya getiriyor.İlk haftayı üç puanla kapatan iki takımın mücadelesinden Çayırbaşı takımı üç puanla ayrılır görüşündeyiz.Şileyıldız-İstanbulBafraspor müsabakası haftanın önemli müsabakalarından bir tanesi.Hedefi BAL lig olan iki takım karşılaşacak. İç saha avantajı ile kazanmaya yakın taraf Şile Yıldız takımıdır. İstanbul Bafra takımının beraberlik sürprizi var. Feriköyspor-İstanbul Siirtspor müğsabakası ilk haftayı üç puanla kapatan iki takımı karşı karşıya getiriyor. Kurduğu kaliteli takımla Lige damga vurması beklenen Feriköy takımı karşısında dip diri bir takım bulacak. Zorlu doksan dakika sonunda Feriköy takımı kazanır diyoruz. Beyoğlu Yeniçarşı-İstanbulSinopspor müsabakası haftanın beraberlikle neticelenmesini beklediğimiz bir müsabaka.Birbirine denk iki takımın doksan dakikalık mücadelesinden beraberlik çıkar düşüncesine sahibiz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.