HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

Davutpaşa Spor, 3 puanı tek golle almayı başardı..

Davutpaşa Spor, 3 puanı tek golle almayı başardı..
İstanbul Süper amatör ligin ilk haftasında Ayazağa Yusuf Tunaoğlu tesislerinde Nişantaşı Spor'un konuğu olan Davutpaşa Spor ikinci yarıda bulduğu golle 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı.


Süper Amatör Lig 1.grupta şampiyonluk parolası ile yola çıkan iki takımın mücadelesinde sevinen taraf konuk ekip Davutpaşa Spor oldu. İlk yarısı golsüz tamamlanan karşılaşmanın 2. yarısında Davutpaşa rakibine oranla biraz daha eetkili birfutbol ortaya koydu. Rüzgarı da arkasına alan konuk ekip sol kanattan Regaip'in ceza alanı içine gönderdiği topa son hamleyi yapan Oğulcan maçın tek golüne imza attı. Davutpaşa müsabaka sonrasında hanesine 3 puan yazdırırken grupta alınan diğer sonuçlarda şöyle; 
Topçularspor - Irmakspor (Alibeyköy) 0-1
Esentepe Adıyaman - Mustafakemalpaşaspor (Zara Ekinli) 2-0
Kartal Belediyespor - Kanlıcaspor (Mimar Kubilay Köse) 2-0
Nişantaşı FK - Davutpaşaspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-1
İstinyespor - Yücespor (0-3 H)

Okspor  BAY

puan durumu amatorfutbol.org sitesinden alınmıştır.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.