HAZIRLIK MAÇLARI

1 Eylül 2016 Perşembe

Çubuklu Spor'a Maestro

Çubuklu Spor'a Maestro
Süper Amatör Lig ekiplerinden Beykoz temsilcisi Çubukluspor'da Transfer Devam ediyor. Çubukluspor  1992 Trabzon doğumlu Yağız Küçük  ile anlaşmaya vardı.
Yetenekli oyuncu Orta saha ve forvet arkası pozisyonlarında görev yapıyor. Yağız  daha önce Beylerbeyi spor ile futbol hayatına başlayan Yağız Küçük  Sanayi Mahallesi,Zeytinburnu,Tunusbağı,Ataşehir gibi birçok takımlarda forma terletti ve şampiyonluklar yaşadı.


Geçen sene 2.lig ekiplerinden Rize Pazar spor ile anlaşan oyuncu geçirdiği sakatlıktan dolayı kamp kadrosundan çıkarıldı ve Zeytinburnu ile anlaştı. Bu sezon ise Çanakkale Dardanelspor'da kamp yaşayan oyuncu okul durumlarından dolayı dönmek zorunda kaldı ve İlk önce Küçükçekmece Yeşilova ile anlaştı ve şartlar yerine gelmeyince Çubukluspor'un yolunu tuttu.

Haber / Foto : Kemal GÖLÇİÇEK

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.