HAZIRLIK MAÇLARI

24 Eylül 2016 Cumartesi

Coca-Cola Gelişim Ligleri - TÜFAD koordinasyon toplantısı yapıldıCoca - Cola Gelişim Ligleri - TÜFAD koordinasyon toplantısı Ankara'da gerçekleştirildi.
2016-2017 sezonunda Coca- Cola Gelişim Ligleri müsabakalarında Müsabaka Koordinatörü olarak görevlendirilmesi planlanan antrenörler için  bilgilendirilme amaçlı yapılan toplantıya, Türkiye genelinde 43 ilden toplam 115 antrenör katıldı.
Toplantıda, TÜFAD Genel Sekreteri Alaaddin Naganlu, katılımcı antrenörlere projenin içeriğini ve önemini aktaran bir konuşma yaptı. Toplantı, TFF adına Elit Futbolcu Gelişim Müdürü Cezmi Turhan ile Elit Futbolcu Gelişim Müdürlüğü İdari Sorumlusu Mert Başoğlu'nun proje esas ve detaylarını içeren sunumları ile tamamlandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.