HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

CKFA Sahalara Hızlı Giriş Yaptı

CKFA, Sahalara Hızlı Giriş Yaptı.
Kısa adı CKFA olan Cevat Köprübaşı Spor Kulübü U15 takımı, yeni sezon öncesinde hazırlıklarına Mehdi Sancak Stadı'nda Seyrantepe Yeşilce Spor ile yaptığı hazırlık müsabakası ile devam etti.


Bir süre önce Balta Limanı Tesislerinde antrenmanlara başlayan CKFA U15 takımı bugün lig öncesi ilk hazırlık müsabakasında Mehdi Sancak Stadı'nda karşılaştığı Seyrantepe Yeşilce önünde ilk yarıda bulduğu gollerle sahadan 3-1 galibiyetle ayrılmayı başardı.Cem Hakkı Yıldızlaştı.
İlk yarıda ideal kadroya yakın bir kadro ile sahada yerini alan Beşiktaş temsilcisi, rakibine oranla daha etkili bir futbol sergilerken takımhotın gol ayaklarından Cem Hakkı Geçgörür karşılaşmada hot trick yaparak yıldızlaştı.İkinci Yarıda Oyun Dengelendi.
Sıcak hava her iki takım oyuncularının da sahada zaman zaman oluymlu işler yapmasını engelledi. İkinci yarıda takımın nerede ise tamamına yakınını değiştiren Ckfa, lig öncesi tüm takım oyuncularının da eksiklerini tespit etme fırsatını bulduğu bir müsabaka oldu. Seyrantepe Yeşilce takımının tek golü yetenekli oyuncusu Temel'den gelirken, CKFA kalecisi Aksel yaptığı kurtarışlarla skora etki etmeyi başardı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.