HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

CEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ U-14 TAKIMI YENİ SEZONA İDDİALI ŞEKİLDE HAZIRLANIYOR.

CEYHAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ U-14 TAKIMI YENİ SEZONA İDDİALI ŞEKİLDE HAZIRLANIYOR.
2016-2017 sezonunda U14 liginde mücadele edecek olan Ceyhan Belediye Spor Kulübü U-14 takımı yeni sezon hazırlıklarını Ceyhan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü sahasında   sürdürüyor. Çalışmalarını Antrenör Serhat KOÇ nezaretinde sürdüren genç yetenekler  sıcak altında başarı için bıkmadan usanmadan antrenmanlarını yapıyorlar.


Antrenör Serhat KOÇ nezaretinde yeni sezona hazırlıklarında  haftanın üç günü antreman yapan Ceyhan Belediye Spor Kulübü U-14 takımı sporcuların hırslı çalışmaları başta teknik heyeti ve kulüp yöneticileri sevindiriyor. Kulüp olarak alt yapıya büyük önem verdiklerini belirten Antrenör Serhat KOÇ  “Hayırlısı ile Eylül ayının sonunda liglere başlayacağız. Burada biz alt yapı antrenörleri olarak mümkün mertebe çocuklarımızı geleceğe hazırlamak, onların gelişimlerine olumlu katkı yapmak. Biz burada sportif sonuçtan ziyade onların gelişimlerini iyi takip etmeye çalışıyoruz. Yukarıya üst liglere ne kadar çok futbolcu, iyi futbolcu kazandırabilirsek mutlu oluruz. Bunun mücadelesini veriyoruz. Her maçımızı kazanalım diye değil de doğru futbol oynayarak, futbolun temel prensiplerini, hücum prensiplerini doğru uygulatarak bir şeyler yapmaya çalışacağız bununla birlikte hedeflediğimiz şampiyonluk için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz  Bizlerden desteklerini esirgemeyen  Belediye Başkanımız Alemdar Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum , ligde mücadele edecek tüm takımlara başarılar diliyorum. Maçların fair-play kuralları içerisinde, centilmence geçmesini, Hak edenin şampiyon olmasını diliyorum" dedi” 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.