HAZIRLIK MAÇLARI

27 Eylül 2016 Salı

Çengelköy U15 Sezona Galibiyetle Başaldı.

Çengelköy U15 Sezona Galibiyetle Başladı.
Çengelköy 3 puanı 3 golle aldı.
Çengelköy Spor Kulübü U-15 Takımı sezonun ilk maçında deplasmanda karşılaştığı Libade Spor'u 3-0 mağlup ederek sezona 3 puanla başladı.

Yeni sezona Sabri Durmuş ve Mert Çakır nezaretinde hazırlanan Çengelköy U15takımı 2016- 2017 sezonunda çıktıkları ilk karşılaşmada ortaya koydukları performansla göz doldururken, izleyenlerinde futbol dolu bir gün geçirmelerini sağladılar.
Fikirtepe Dumlupınar Stadı'nda Libade Spor'un konuğu olan Çengelköy Spor U15 takımı forvet oyuncuları rakip kaleyi zorlarken defans oyuncularıda rakibe nefes aldırmadılar. Berat Akdağ rakip fileleri iki kez havalandırırken, bir diğer gol Abdurrahman Kuruçay'dan geldi. Berke Onur Onuk, Kaleci Ali Rıza Şimşek, takım kaptanı Yusuf Sarıoğlu ise performansları ile biraz daha öne çıkan isimler oldular.

ÇENGELKÖY KADROSU
1 ALİ RIZA ŞİMŞEK
2 KEREM ERSAN
3 TAHABERK GÜRYENER
4 ABDURRAHMAN KURUÇAY
5 YİĞİT ÇAKIR
6 DENİZ BAŞ
7 ONUR ALP ONUR
 8 YUSUF TALHA SARIOĞLU
9 HAKTAN BERAT AKDAĞ
10 YUSUF SEFA KÖSE
11 BERKE ONUR ONUK

FORMA NO ADI SOYADI
(YK)         12 EREN FERAH
13 MUSTAFA BOĞAÇHAN KAYA
14 EMRE BORA SARGUT
15 MERT TURAN
16 AHMET EFE DOĞUDAN
17 BATUHAN KÜRKLÜ
18 SAİM ERDEM AKGÖZ

GRUPTA TOPLU SONUÇLAR
KBS KURTKÖY 1 - 0 1905 MALTEPE GENÇLİK
PENDİKGÜCÜ 1 - 0 KAYNARCA
K.CEVİZLİ G.GÜCÜ 1 - 3 TAÇSPOR

LİBADE 0 - 3 ÇENGELKÖY

2. Haftanın Programı
KAYNARCA  - K.CEVİZLİ G.GÜCÜ
1905 MALTEPE GENÇLİK - PENDİKGÜCÜ
TAÇSPOR - LİBADE

ÇENGELKÖY - KBS KURTKÖY

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.