HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2016 Cumartesi

Çeliktepespor, Başakşehir Kartalspor maçının hazırlıklarını tamamladı.

Çeliktepespor, Başakşehir Kartalspor maçının hazırlıklarını tamamladı.
Yeni sezonda tamamen genç bir kadroyla İstanbul Süper Amatör ligde mücadele eden Çeliktepe Spor, hafta sonu karşılaşacağı Başakşehir Kartal Spor maçının hazırlıklarını kendi sahasında yaptığı antrenmanla tamamladı.


Bayram sonrası çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Çeliktepe Spor Sportif Direktörü Ahmet Bülent Özsoy "Çok genç bir kadro ile bu sezon ligde mücadele ediyoruz. Tecrübe olarak oyuncularımız şu an ligde yer alan neredeyse tüm takımlardan daha tecrübesiz. Bunun dezavantajlarını en aza indirmeye çalışıyoruz. Bu hafta oynayacağımız rakibimiz, sezona farklı bir galibiyetle başladı. Tabii buda bizi farklı önlemler almaya itecek ama çıkıp maçımızı oynayacağız. Bu sezon genç oyuncularla ligde kalmakgibi bir hedefimiz var."dedi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.