HAZIRLIK MAÇLARI

9 Eylül 2016 Cuma

Çeliktepe, İkitelli maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Çeliktepe, İkitelli maçının hazırlıklarını sürdürüyor.
İstanbul Süper Amatör Lig 9. grupta mücadele eden Çeliktepe Spor ilk hafta müsabakasında evinde konuk edeceği İkitelli Spor maçının hazırlıklarına devam ediyor.


Tamamen genç bir kadrodan oluşan Çeliktepe Spor'da geçen sezondan A takım forması giyen ve U19 kategorisinde de görev alan sadece 4 sporcu yer alıyor. Alt yapıdan gelen futbolculara yer açabilmek için kadronun tamamını transferde serbest bırakan Çeliktepe Spor teknik direktörü Ahmet Bülent Özsoy "Bizim alt yapımızda yukarıyı zorlayan bir hayli sporcumuz var. Geçen sezonda A takımımızda busenede U1 formamızı giyecek sporculara kadromuzda yer açmıştık. Takdir edersiniz ki teker dönmek zorunda yukarıda bir boşluk yaratmazsanız, aşağıdan gelen bunca sporcuyu ne yapacaksınız. Bu sezon tamamen genç bir kadro ile ligde mücadele edeceğiz. Hedefimiz ligde kalmak. Geçen seneden bir maç cezası olan sadece bir sporcumuz var. Geri kalan tüm sporcularımız İkitelli maçına hazırlanıyor. Onlarda genç bir kadroya sahip diye biliyoruz. İyi bir maç olsun." dedi.  


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.