HAZIRLIK MAÇLARI

25 Eylül 2016 Pazar

ÇekmeköyBelediyesiAlemdağspor'dan sessiz başlangıçBölgesel Amatör Lig temsilcilerimizden ÇekmeköyBelediyesiAalemdağspor takımı evinde Bolu temsilcisi Geredespor takımını ağırladı.
Müsabakaya ilgi oldukça fazlaydı.Stadyumu dolduran taraftarlar takımları lehine sürekli destek vermesine rağmen istedikleri golü golü ve galibiyeti ilk müsabakada göremediler.


Çekmeköy Belediye Başkanı kalaba
lık bir heyetle sha icine kadar gelerek teknik heyet ve sporculara başarı diledi.


Müsabakaya etkili başlayan temsilcimiz oyunu rakip kaleye yıkmasina rağmen bir türlü istediği golü bulamadı.


Müsabakanın ikinci yarısında da oyundaki üstünlüğünü sürdüren temsilcimiz bir türlü istediği golü bulamadı.


Cılız gelisen Gerede ataklarında da gol çıkmayınca müsab7aka başladığı gibi golsüz sona erdi.

Amatorundunyasi ekibi olarak temsilciize bundan sonra oynayacağı müsabakalarda bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.