HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

BEYKOZ'UN ALTIN KIZI BERRANUR AVRUPA ŞAMPİYONASI İÇİN ROMANYA'DA

BEYKOZ'UN ALTIN KIZI BERRANUR AVRUPA ŞAMPİYONASI İÇİN ROMANYA'DA
8-11 Eylül Tarihleri arasında Romanya'nın Başkenti Bükreş'te gerçekleşecek olan 7. Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonası için kampta bulunan Berranur Çiftçi'den mesaj var.Beykoz'un Altın Kızı , Beykozlulardan kendisi için dualarını esirgememesini istedi. Çok yararlı bir kamp dönemi geçirdiklerini hatırlatan Milli Sporcumuz, " Bükreş'de İnşallah başarılı müsabakalara imza atacağım. İlk kez ülkemi Yurt dışında temsil edeceğim için de tabii ki heyecan yaşamaktayım. Benim buraya gelmemde payları olan öncelikle aileme, sonra benim yetiştirip, güvenen ve Milli Takıma kadar uzanan süreçte sürekli yanımda olan Antrenörüm Osman Günaçtı'ya ve Kulübüm Beykoz Belediyespor'a Başkanım Muharrem Kaşıtoğlu'na , Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek'e en kalbi duygularım ile teşekkürlerimi iletmek isterim" diye konuştu.


Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise Berranur Çiftçi'nin Milli Takım düzeyine kadar yükselme sürecinde Antrenörü Osman Günaçtı'nın büyük payı olduğunu hatırlatırken, " Ben öncelikle bu kızımızı spora yönlendiren , destekleyen ailesi başta olmak üzere onun üzerinde çok emeği olan, göğsümüzü kabartan başarılara imza atmasına vesile olan Osman Günaçtı Hocamızı da kutlamak istiyorum. Berranur Başarı basamaklarını teker, teker çıkmak sureti ile ilçemizi ve ülkemizi Romanya'da yapılacak olan Avrupa Yıldızlar Taekwondo Şampiyonasında temsil etmeye hak kazanmıştır. Gözlerinden öpüyorum, ve başarılar diliyorum. Bu şampiyona onun açısından iyi bir deneyim de olacaktır " şeklinde konuştu.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.