HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

BEYKOZ'DAN TARAFTARINA BAYRAM HEDİYESİ

BEYKOZ'DAN TARAFTARINA BAYRAM HEDİYESİ
Beykoz 1908 A.Ş. Yeni sezonun ilk maçı için umutla gittiği Yenisahra Sahasından mutlu bir sonuç ile ayrılınca camiasını Bayram öncesi sevindirdi. Sarı-Siyahlı ekipte atılan 2 golde Yunus Emre Çiftçi ile İranlı Oyuncu Sayed Mustafa'nın imzaları vardı.
Bağlarbaşı : 1 - Beykoz 1908 : 2

Beykoz 1908 A.Ş. Sezonun ilk maçında deplasmandan 3 puan çıkarıp, taraftarlarına Bayram hediyesi sundu. Yenisahra Sahasındaki mücadelede Boğaziçi ekibi Sahaya Kalede Tuncay-Cengiz ( Dk.74 Necdet )-Arınç-Oğuzhan-Ahmet-Taha-Oğuzhan ( Dk.46 Fırat Önder )-Yunus Emre Çiftçi- Sayed  Mustafa Hasemi-İsmail Aksu ( Dk.80 Bayram Uçar )-Öğünç' den oluşan bir kadro ile çıktı.

Geçen sezonki kadrosundan bir tane oyuncusunun bile olmadığı bir yapıda maça çıkan Beykoz 1908 A.Ş. ilk yarıda rakibi gibi girdiği pozisyonlardan yararlanamayınca ortaya beraberlik çıktı. 


İkinci yarı ile birlikte maç daha da hareketli bir şekle büründü. Nitekim dakikalar 52.’yi gösterirken  gelişen bir Beykoz atağında İsmail Aksu’nun yaptığı ortaya iyi yükselen ve güzel bir kafa vuruşu gerçekleştiren Yunus Emre Çiftçi takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.


Bu dakikadan sonra sahada daha da rahatlamış kendine güveni gelen bir Beykoz vardı. İlk golün ardından fazla bir zaman dilimi geçmeden  58.Dakikada Yunus Emre Çiftçi’den kendisine iletilen topu süren Takımın İranlı oyuncusu Sayed Mustafa Kaleci ile karşı karşıya kalıp klasını gösteren bir dokunuş ile ikinci gole imzasını attı. 
ý

Müsabakanın 75.Dakikasına gelindiğinde ev sahibi takımın golü geldi. 


Bu andan sonra karşılıklı ataklar netice vermeyince Beykoz 1908 A.Ş.  taraftarlarını bu kez Bayrama mutlu gönderdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.