HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2016 Pazar

Beykoz1908'den gol yağmuru 8-0Süper Amatör Lig önemli müsabakasında Beykoz1908 takımı evinde BahçelievlerGümüşhane takımını ağırladı.
Sarı Siyahlı takım ilk hafta deplasmanda Bağlarbaşı müsabakasından üç puan çıkartınca bu günkü müsabakada tıklım tıklım tribünler önünde oynanması beklenen müsabakada tribünler dolmadı.


Tribünde yerini alan sarı siyahlı taraftarlar takımlarını doksan dakika destekledi.Müsabakanın başından sonuna kadar oyunun tek hakimi Beykoz1908 takımı oldu.


İlk kırkbeş dakikanın başarılı isimlerinden Yunusemre attığı iki güzel gol kaydına erişti.Öğünç ve İsmail Aksu tabeladaki 4-0 Beykoz1908 lehine neticelenen ilk kırkbeş dakikanın yazarlarıydı.


Müsabakanın ikinci kırkbeş dakikasında Beykoz1908 takımının üstünlüğü ve gol yağmuru devam etti.Öğünç ikinci golünü kaydederken İranlı Hulk lakaplı Mustapha Haşemi takipçiliği ile güzel bir gol kaydetmeyi becerdi.

Sarı Siyahlı takımın bir diğer golünü Oğuzhan kaydetti.Günün başarılı ismi Arınç Süzer Bahçelievler sağ kanadına yaşattığı zorlu anları attığı harika gol ile süslemesini bildi ve bu gol aynı zamanda müsabakanın da skoruydu.

Beykoz1908 takımının stoperi Ahmet Alkaya güne damgasını vuran bir başka başarılı futbolcu olarak dikkatleri çekti.

Defans hattında sıfır hata ile oynayan tecrübeli stoper gösterdiği başarılı performans ile taraftarların gönlünü kazandı.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

Defansta Ahmmet kaptan varsa sorun yok.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.