HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Sezon Değerlendirmesi Yaptı.

Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Sezon Değerlendirmesi Yaptı.
Beykoz Spor Kulüpleri Birliği dün sabah düzenlediği kahvaltılı basın toplantısında yerel basın ve spor basını ile Beykoz Beytaş tesislerinde geçtiğimiz sezonun değerlendirmesini yapmak ve bilgilendirmek için bir araya geldi.
Bisk yöneticilerinin katıldığı ve basının yoğun ilgi gösterdiği toplantıda açıklamaları Birlik Başkanı Sayın Asım Özdemir yaptı.


Beykoz İlçesinin 2300 lisanslı sporcusu var.
Toplantı yapılan kahvaltı ve özel sohbetler sonrasında, geçtiğimiz sezonun değerlendirmesini içeren bilgilendirme ile başladı. Bisk'e bağlı 24 kulüp olduğunu açıklayan Özdemir, bu kulüplerin birçoğunun geçen sezon son derece başarılı bir grafik çizdiğini belirtirken, tek üzüntülerinin Paşabahçe Spor Kulübü'nün Bölgesel Amatör Lig'de sezonu 4. tamamlayarak başarılı olmasınabirsezon geçirmesine rağmen statü gereği ligden düşmesi olduğunu belirtti. Özdemir sözlerine şöyle devam etti. "Futbolda 150 sporcumuz var, diğer branşlarda ise bunlarda öne çıkanlar hentbol, yüzme, atletizm, basketbol gibi branşlar toplamda 350 lisanslı sporcumuz var. Amacımız tüm spor branşlarında sporcu sayımızı arttırmak."Hentbol'da Ülkenin ve Avrupanın Devlerini Ağırlayacağız.
Beykoz Belediyesi Hentbol Takımının üst üste şampiyonluklar yaşayarak Süper lige yükseldiğini açıklayan Özdemir, "Spor salonumuzda ülkenin dev şirket ve takımlarını ağırlayacağız. Daha önce bunu Beykoz Spor'un basketbol takımı ile yaşamıştık. İlçe içinde nasıl bir enerji açığa çıkardığını  gördük. Şimdi de Hentbol takımımız ilçemizi bukulvarda tensil edecek ve ilçemizin adını hem ülke sathında, hemde Avrupa'da duyuracak." dedi.Futbol Kulüplerine Nakdi Yardım Müjdesi.
Hafta sonu başlayacak olan İstanbul Süper Amatör ligde bu sezon 8 takımla yer alacaklarını açıklayan Özdemir, lig öncesinde Beykoz Belediyesi'nin cuma günü kulüplere nakdi yardım yapılacağının açıkladı. Sezonun hemen öncesinde yapılacak olan bu maddi yardımın kulüplerin elinigüçlendirdiğini vurgulayan Özdemir "Hafta sonu başlayacak olan Süper Amatör Lig öncesinde kulüplerimizin transfer konusunda sıkıntılar yaşadığını belediyemize iletmiştik. Onlarda sağ olsunlar bu isteklerimizi dikkate aldılar ve ligöncesinde yapacakları bu maddi yardımla kulüplerimizi bir nebze olsun rahatlattılar. Kulüplerimizplanlamalarını gelecek olan bu yardıma göre yapabilecekler." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.