HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2016 Cumartesi

Benhur Yardımcı Avrupa'ya Transfer Oldu.

Benhur Yardımcı Avrupa'ya Transfer Oldu.
Ayazağa Spor, Anadolu Üsküdar 1908 Spor'un 1,87 boyunda 1997 doğumlu genç kalecisi Benhur Yardımcı'yı kadrosuna katmayı başardı. 

Futbola 13 yaşında Dikilitaş spor'da başlayan 1997 doğumlu genç kaleci, 3 yıl taşıdığı formasından 2013 yılının ara transfer döneminde birbaşka Beşiktaş ilçesi takımı Boğaziçi Spor'a transfer olarak ayrıldı. 2 sezon bu formayı sırtında taşıdıktan sonra 2014-2015 ara transfer döneminde Anadolu yakası takımlarından Anadolu Üsküdar 1908 Spor'a transfer oldu. Burada da 2 sezon geçiren genç oyuncu yeni sezonda Ayazağa Spor forması giyecek. Transferin hem kulüp, hemde futbolcu için hayırlı olmasını diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.