HAZIRLIK MAÇLARI

6 Eylül 2016 Salı

Başarılı Orta Saha Oyuncusu Dikilitaş İle Anlaştı.

Başarılı Orta Saha Oyuncusu Dikilitaş İle Anlaştı.
Yaşar Uzun Dikilitaş ile anlaştı. 
Geçen sezon Kuruçeşme forması ile takımının Süper Amatör Lige çıkmasında katkı sağlayan Yaşar Uzun, ara transfer döneminde sezonu boş geçirmemek için 2. Amatör lig ekiplerinden Şirintepe'de sezonu kapatmıştı.

Sezon başında Kuruçeşme ile tekrar antrenmanlara başlayan yetenekli futbolcu, dün yönetimle yaptığı konuşma sonrasında Kuruçeşme Spor Kulübü ile yollarını ayırma kararı aldı. Yeni sezon da bir çok takımın kadrosunda görmek istediği yetenekli orta saha Dikilitaş ile anlaştı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.