HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Başarılı Futbolcu Turgay Topal Dünya Evine Girdi.

Başarılı Futbolcu Turgay Topal Dünya Evine Girdi.
İstanbul’da çeşitli kulüplerde forma giyen başarılara imza atmış olan başarılı futbolcu Turgay Topal hafta sonu Akdeniz Davet’e düzenlenen muhteşem düğün töreniyle hayatını, Tuğcan Yazgan ile birleştirdi.Küçükeçkemcen'in yetiştirdiği önemli futbolcularından olan Turgay Topal da evliler kervanına katıldı. İki yıl önce Haliç Üniversitesini bitiren başarılı futbolcu Turgay Topal evliliğe ilk adım geçen yıl Tuğcan Yazgan ile nişanlanarak atmışlardı.

Hafta sonu Tuğcan, Turgay Çifti Küçükçekmece Akdeniz Davet de Spor camiası ve Çiftlerin dostları ve sevenlerinin katıldığı muhteşem düğün töreninde, Tuğcan Yazgan Topal, Turgay Topal genç çiftlerin mutlulukları gözünden okunan genç çifti, akrabaları, sevenleri ve dostları pistte yalnız bırakmadı. Genç çift, canlı müzik eşliğinde gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendiler. Bizde Tuğcan , Turgay Topal Çiftini tebrik eder mutluluklar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.