HAZIRLIK MAÇLARI

28 Eylül 2016 Çarşamba

Bakırköy, Süper Kupa Öncesi Hazırlıklarını Tamamladı.

Bakırköy, Süper Kupa Öncesi Hazırlıklarını Tamamladı.
TMVFL Türkiye Şampiyonu Bakırköy Spor, Vatan Kupası Şampiyonu Hopa Spor ile 1 Ekim'de Hopa'da oynayacağı Süper kupa öncesi hazırlıklarını antrenmanların dışında ayrıca hazırlık maçları yaparak tamamladı.


Süper Kupa öncesinde antrenmanlarını sıklaştıran İstanbul temsilcisi geçtiğimizgünlerde Beşiktaş Masterler ile bir hazırlık müsabakası yaparak kadroyu şekillendirmeye çalışmıştı. Bu karşılaşmada tüm oyunculara şans veren Bakırköy ekibi sahadan 3-2 mağlubiyetle ayrılırken Hopa kadrosuda yavaş yavaş şekillenmeye başlamıltı. 
Bugün oynadığı Bağcılar masterler maçı ile hazırlıklarını tamamlayan Bakırköy Masterler, iki takım halinde çıktıkları müsabaka sonunda sahadan 4-3 galibiyetle ayrıldı. Bu maç ile takım kadrosunu şekillendiren Bakırköy Masterler Hopa için yarın son bir antrenman daha gerçekleştirecek ve maçın başlama saatini bekleyecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.