HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2016 Salı

Bağcılar Güneşli, Deplasmandan Şen Döndü.

Bağcılar Güneşli, Deplasmandan Şen Döndü.
Bağcılar Güneşli 30 dakika on kişi oynadığı maçı kazandı.
Süper Amatör Lig 5.gurupta Tuzla Stadyumunda Tuzla Şifaspor kendi seyircisi önünde Bağcılar Güneşlispor'u konuk etti. Bağcılar Güneşlispor 45 dakika on kişi oynadığı karşılaşmayı Çağlar'ın attığı frikik golüyle 1-0 kazandı.


Ev sahibi ekip Tuzla Şifaspor kalede Süleyman, Mert, Enes, Cem Ali, Soner, Serdar, İshak, Anıl, Gökhan, Mehmet on biri ile sahaya çıktı.

Konuk ekip Bağcılar Güneşlispor ise tecrübeli Teknik Direktör Arif Çil yönetiminde sahaya kalede Mehmet Metin, Fatih Dumlu, Fatih Ahmet  Dursun, Oğuzhan Yolcu, Yunus, Hakan Öztürk, Osmancan, Doğukan, Şervan, Çağlar, Yusufcan on biri ile çıktı.

Karşılaşmanın ilk yarısında oyuna hakim olan genç bir takım olan Bağcılar Güneşlispor oldu. Üst üste yakaladığı pozisyonlarla rakip kalede gol arayan Bağcılar Güneşlispor yüzde yüz beş net pozisyonu Yunus, Yusufcan, Çağlar, Hakan Öztürk, Doğukan ile gole çeviremedi.

İlk yarı etkisiz kalan Tuzla Şifaspor rakip kalede pozisyon bulamadı.İlk yarı başladığı gibi 0-0 bitti.


İkinci yarının başında Tuzla Şifaspor daha atak oynamaya başladı. Oyunda dengeyi kuran Bağcılar Güneşlispor rakibinin üstüne gitmeye başladı. Ceza sahasına yakın bölgede Çağlar yerde kaldı. Hakem serbest vuruş verdi. Topun başına Çağlar geldi. Barajı aşıran Çağlar topu ağlara yolladı. Bağcılar Güneşlispor deplasmanda  1-0 öne geçti.

Gol sonrası ataklarını sıklaştıran Bağcılar Güneşlispor rakip kalede ikinci golü aramaya başladı. Yakaladığı pozisyonları gole çeviremedi.

Orta sahada Bağcılar Güneşlispor futbolcusu Hakan Öztürk rakibine yaptığı fualden dolayı ikinci sarı kartı görerek oyun dışı kaldı. 57. Dakika da on kişi kalan Bağcılar Güneşlispor maç sonuna kadar rakibine karşı eksik oynadı.

Tuzla Şifaspor pozisyon bulmakta zorluk çekti. Bağcılar Güneşlispor stoperleri Oğuzhan Yolcu, Yunus Kara rakiplerine gol şansı vermezken kaleci Mehmet Metin de rakiplerine geçit vermedi.

Kontra ataklarla rakibine zor anlar yaşatan Bağcılar Güneşlispor Adem, Oğuzhan ve İbrahim Kavak ile gol pozisyonlarına girmesine rağmen fileleri  havalandıramadılar.

Maçın hakemi karşılaşmanın sonuna 10 dakika ekledi. Uzatmalarda da rakibine şans vermeyen Bağcılar Güneşlispor rakibi Tuzla Şifasporu deplasmanda 1-0 yenmeyi başardı.


Maç sonrası Bağcılar Güneşlisporlu futbolcuları Tuzla Şifaspor taraftarları alkışladı. 2.Lig Kırmızı Grupta yer alan Tuzla Spor’un  yöneticileri Bağcılar Güneşli Spordan Oğuzhan Yolcu 'ya transfer teklifinde bulundu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.