HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Ayhan Çınar "T.F.F ANTRENÖR KURS SİSTEMİNDE ACİL DEĞİŞİKLİĞE GİTMELİ."

Ayhan Çınar "T.F.F ANTRENÖR KURS SİSTEMİNDE ACİL DEĞİŞİKLİĞE GİTMELİ."
Esenler Yavuz Selim Spor Kulübü'nde teknik direktörlük yapmasının dışında Spor A.Ş.'de de futbol akademilerinde antrenörlük yapan ve bir çok genci profesyonel takımların alt yapısına kazandırmanın dışında sosyal çevre sorumluluğunu da kazandırmayı başaran Ayhan Çınar aralıksız olarak çalıştığı 15 yıl sonra gelen UEFA B kursu daveti sonrası sisteme yönelik eleştiri ve çözümlerini yaşayan biri olarak açıkladı.


Çınar açıklamasında "T.F.F 1 EYLÜL İTİBARİYLE ANTRENÖR OLMAK VEYA BİR ÜST KURSLARA KATILMAK İSTEYENLER İÇİN ONLİNE BAŞVURU SİSTEMİNİ AY SONUNA KADAR AÇTI. 
2001 YILINDA ADAY ANTRENÖR KÜÇÜKÇEKMECE KURSUNA KATILIP BİR ÜST KURS İÇİN 15 SENE BEKLEDİKTEN SONRA 18 EYLÜL-30 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA RİVA'DAKİ UEFA B 1.ETAP KURSUNA DAVET ALDIM. 
ALLAHTAN BİR KEDER GELMEZSE EVRAKLARIMI TESLİM ETTİM, KATILACAĞIM.

DEĞİŞMESİ GEREKEN KURAL BİZLERİN 15 SENE YAPTIĞIMIZ ANTRENÖRLÜGÜMÜZE HİÇ BİR PUAN VERİLMEMESİ 2 SENE ANTRENÖR LÜK YETERLİ GÖRÜLMESİ 10 SENEYE 2 PUAN 15 SENEYE 5 PUAN 20 SENE ARALIKSIZ VİZESİ OLAN ANTRENÖRE BİR ÜST KURSA KATILIM İÇİN DAVETİYE GONDERİP ÜCRET ALINMAMASI GEREKİR. 

T.F.F NİN BİZLER İÇİN BİR ÇÖZÜM ÜRETMESİ LAZIM DEĞİŞEN BİR KURAL VARDI 3. LİGLERDE AMATÖR LİSANSLA OYNANIYORDU FUTBOLCU PROFESYONEL OLUNCA KULÜPTEN LİSANSI ALAMAMA SIKINTISINA DÜŞMEMEK İÇİN AMATÖR OYNUYORDU. ANTRENÖR KURSUNA GİDECEK OLANLAR ŞU AN MAĞDUR OLUYOR. BİR ÜST KURSA GİTMEK İÇİN 15 SENE BEKLEMEK MOTİVASYONU BOZUYOR İDEALİST OLMAYAN ANTRENÖRÜN GARDI DÜŞÜYOR. 

ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN BİR YÖNDEN ŞANSLIYIM SPOR A.Ş DE ÇALIŞIYORUM İDEALİST OLARAK GELECEĞİN FUTBOLCULARINI YETİŞTİRME ŞANSIM VAR. PEKİ BU FIRSATI BULAMAYAN ARKADAŞLARIMIZA NE OLUYOR ÜLKEM KAYBEDİYOR. 

GELİN SESİMİZİ DUYUN ANTRENÖR EĞİTİM SİSTEMİNİ GÖZDEN GEÇİRİN YOKSA İZLANDA NASIL BAŞARDI, ALMANYA NASIL BAŞARDIYI ÇOK KONUŞURUZ. 

İYİ YETİŞMİŞ BİR ANTRENÖR YÜZLERCE İYİ FUTBOLCU DEMEKTİR." dedi.

1 yorum :

Adsız dedi ki...

ADAMIND IBISIN AYHAN HOCAM SAYGILAR

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.