HAZIRLIK MAÇLARI

7 Eylül 2016 Çarşamba

Arena Park BEACH VOLLEY 2016 Turnuvası sona erdi.

Arena Park BEACH VOLLEY 2016 Turnuvası sona erdi.
Küçükçekmece Voleybol Kulübü ve Arena Park AVM’nin bu yıl 4. sünü düzenlediği Arena Park Beach Volley 2016 plaj voleybolu turnuvası geride kaldı. 16 Erkek, 16 Kadın ve 32 Karma kategorisi takımının katılım gösterdiği turnuvada toplam 64 büyük takım, 12 Küçük ve 8 Minik takım ile birlikte 184 sporcu 9 gün boyunca dereceye girmek için ter döktüler.İzleyicilerine başından sonuna kadar çekişmeli maçlar izleme fırsatı sunan turnuva 27 Ağustosta başlayan 9 gün süren çekişmeli maçlar sonunda 4 Eylül de sona erdi. Arena Park Beach Volley 2016 plaj voleybolu turnuvası katılımcı sayıları bakımından Türkiye’nin en büyük plaj voleybolu turnuvası olma özelliğine sahip olan turnuvada dereceye giren Erkek, Kadın ve Karma kategorisi takımlar Arena Park AVM tarafından verilen hediye çekleriyle ödüllendirilirken,
Küçükler ile Minikler ise Bisiklet, Sinema Bileti ve Star park Oyun Parkı Biletleri kazandılar.

Turnuvada Dereceye giren Takımlar ve sporcular şöyle oluştu.

Erkekler

1- Soner ÖZDAMAR - Gökhan KAVA
2- Berkhan KURTULMUŞ - Esat ALİOĞLU
3- Furkan ÖZALIR - Devrim BENZER

Kadınlar

1- Derya DENİZ - Beyza BİRAY
2- Neslişah KARAMÜRSEL - İlayda KAYA
3- Nazlıcan GÜRLEYEN - Özlem ÖZTÜRK

Karma

1- Sefa BAKIŞ - Mustafa GÜNAYDIN
2- Mustafa KAYA - Neslişah KARAMÜRSEL
3- Alp TUNÇYILDIZ - Berkin TUNÇYILDIZ

Küçükler

1- Ceren YILMAZ - İzem ÖZGÜR
2- Ela YILMAZ - İremsu ÇELEBİ
3- Yağmur DOĞUER - Ayşenur MUTLU

Minikler

1- Bahçelievler Voleybol Kulübü Minik A Takım
2- Bahçelievler Voleybol Kulübü Minik B Takım
3- Küçükçekmece Voleybol Kulübü Minik A TakımHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.