HAZIRLIK MAÇLARI

29 Eylül 2016 Perşembe

ALİ DÜŞMEZ ESENYURT KULÜPLERİYLE BULUŞTU

ALİ DÜŞMEZ, ESENYURT KULÜPLERİYLE BULUŞTU
TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez ve İstanbul Futbol İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür ekibiyle birlikte bugün Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’ni ziyaret ederek amatör spor kulüplerinin başkanları ve yöneticileriyle buluştu.

Esenyurt Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Murat Cebecioğlu’nun ev sahipliği yaptığı toplantıya Esenyurt’ta bulunan amatör spor kulüplerinin ilgisi büyük oldu.

Toplantının ilk bölümünde İstanbul Futbol İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür, ikinci bölümünde de İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez kulüplerin sorunlarını dinledi. Esenyurt’ta bulunan amatör spor kulüpleri sorunlarını birinci ağızdan hem Tanrıyaşükür’e hem de Düşmez’le paylaştı.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.