HAZIRLIK MAÇLARI

8 Eylül 2016 Perşembe

''AKSARAYSPOR'A 1.LİG KARİYERLİ STOPER''

''AKSARAYSPOR'A 1.LİG KARİYERLİ STOPER''
Bu sezon güçlü bir Kadro Kuran Süper Amatör Ligi Hedefleyen Aksarayspor son olarak Feriköyspor'da görev yapan Mehmet Ramoğlu transfer etti yeni sezonda Sarı Siyahlı forma için mücadele edecek.

Mehmet Ramoğlu kimdir?
17 Mart 1980 doğumlu tecrübeli futbolcu Trabzonspor alt yapısında başladığı kariyerinde Denizlispor, Bakırköy, Ofspor, Kasımpaşa, Zeytinburnu, Diyarbakır BŞ BLD, Tepecikspor, Büyükçekmece ,Silivrispor, Kozlu Bld., Lüleburgaz, Kastamonu, Çorlu 1947 ve Geçen sezonda Feriköyspor'da forma giydi.
Türkiye Kupası 5 maç 1 gol, 
TFF 2. Lig 32 maç,
BAL Ligi 41 maç 3 gol,
A2 Ligi 31 maç 6 gol
2. Lig 29 maç 
TFF 3. lig 125 Maç 12 gol 1 gol ortalaması ile oynadı.

Haber :Aykut PEHLİVAN

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.