HAZIRLIK MAÇLARI

23 Eylül 2016 Cuma

Ahmet Bülent Özsoy'un Acı Kaybı.

Ahmet Bülent Özsoy'un Acı Kaybı.
Tüm yaşamı boyunca spor camıasının içinde yer alan ve Çeliktepe Spor Kulübü'nün Sportif  Direktörlüğü'nü yapan Ahmet Bülent Özsoy'un abisi Murat Özsoy Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

Yaşamını İngiltere'de sürdüren Murat Özsoy, vasiyeti üzerine eşinin yanına İngiltere'de defnedilecektir. Merhuma Allah'tan Rahmet Ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.