HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

ZTK Ön Eleme Turu kuraları çekildi2016-2017 sezonu Ziraat Türkiye Kupası Ön Eleme Turu kurası TFF'nin Beykoz-Riva'da yer alan idari merkezinde çekildi.
Kura çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu İcra Kurulu ve Amatör Futboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez ile Futbol Hizmetlerinden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın katıldı.
Profesyonel liglerde takımı bulunmayan 28 ilden amatör takımın katılımıyla oynanacak Ön Eleme Tur karşılaşmaları, tek maç eleme usulüne göre oynanacak ve rakiplerini eleyen 14 takım Birinci Eleme Turu'na çıkmaya hak kazanacak.

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI ÖN ELEME TURU EŞLEŞMELERİ
ALTINOVA BELEDİYESPOR
EDİRNESPOR
BARTINSPOR
BOZÜYÜK VİTRASPOR
AYANCIK BELEDİYESPOR
YENİ AMASYA SPOR
YAPRAKLI BELEDİYESPOR
YOZGATSPOR 1959 FK
SERHAT ARDAHAN SPOR
ARTVİN HOPASPOR
IĞDIR ARAS SPOR
SARIKAMIŞ BELEDİYE SPOR
MUŞSPOR FC
PATNOS GÜCÜ SPOR
MARDİN 47 SPOR
KURTALAN SPOR
HAKKARİ SPOR FK
TATVAN GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
OSMANİYESPOR FK
68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
KİLİS BELEDİYE SPOR
ADIYAMAN 1954 SPOR
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR
KARAMAN BELEDİYESPOR
EĞİRDİR SPOR
UTAŞ UŞAK SPOR A.Ş.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.