HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Yeşilpınar Tecrübeli Stoper ile Anlaştı.

Yeşilpınar, Tecrübeli Stoper ile Anlaştı.
Eyüp ilçesinin Süper Amatör Lig takımlarından Yeşilpınar Spor geçen sezon Çeliktepe Spor'da başarılı bir sezon geçiren Emre Ayan'ı kadrosuna katarak önemli bir transfere imza attı.
Geçen sezon 24 grup ve 9 klasman ligi maçının tamamında forma giyen oyuncu yeni sezonda Yeşilpınar forması ilşe aynı başarıyı yakalamak istiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.