HAZIRLIK MAÇLARI

18 Ağustos 2016 Perşembe

Yeşilova Esnafspor'dan iki transfer.

Yeşilova Esnafspor'dan iki transfer.
İstanbul Süper Amatör Lig Takımlarından Yeşilova Esnafspor bu sene ligde iddialı bir ekip kurcağının sinyallerini şimdiden verdi. Yeşil ­Beyazlı Küçükçekmece ekibi dış transferde Nevşehir kampı öncesi iki önemli oyuncusunu kadrosuna kattı.


Yeni Futbol sezonu hazırlıklarını 21 gündür kendi tesislerinde Eren Ak ve Yılmaz Akı yönetiminde sürdüren Yeşilova Esnafspor dış transferde 8 oyuncu takviye yaparak 25 kişilik kamp kafilesini belirleyerek bir haftalık kamp için Nevşehir Kabatokya gittiler.


Nevşehir kampına saatler kala Yeşil ­Beyazlı takım Zeytinburnu Yıldızspor takımından Yağız Küçük ve Gaziosmanpaşa Ceylanspor Kalecisi Yusuf Yıldız ile görüşme yapan Yeşilova Esnafspor Futbol Şübe Sorumlusu Fettah Plakay her iki futbolcu ile de anlaşarak son dakikada 25 kişilik kamp kafilesine dahil etti.


Dış Transferde; Yusuf Yıldız­ GOP Ceylanspor,Serkay Vatansever,Mehmet Tezavc­Kosova Güçspor,Gökhan Namlı­Söğütlüçeşmespor,Yağız Küçük­ Zeytinburnu
Yıldızspor,Sercan Basut­Vefaspor,Orkun Erşen­Taçspor­Adil Göktaş­Karaağaçspor.
Yeşilova Esnafspor Futbol Şube Sorumlusu Fettah Plakay yaptığı ise, yaptıkları
transferlerle kadrolarını güçlendirdiklerini, hedeflerinin ligi şampiyon tamamlamak ve bir üst turu çıkmak olduğunu dile getirdi. Basın mensuplarına poz veren Yağız ve Yusuf futbolcular da,Yeşilova Esnafspor'a güç katmaya geldiklerini belirterek, Şampiyon olabilmek için takım arkadaşlarımızla beraber mücadele edip ter dökeceğiz. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız. Amacımız çıkacağımız her maçta iyi bir performans sergilemek ve 3 puanla ayrılmaktır. Yeşilova Esnafspor'u çok beğendik, burada bulunmaktan çok mutluyuz. İnşallah şampiyon olup takımımızı bir üst lige çıkaracağız'' şeklinde konuştular.


HABER:Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.