HAZIRLIK MAÇLARI

25 Ağustos 2016 Perşembe

Yeşilova Esnafspor'dan 10 Numara Transfer

Yeşilova Esnafspor'dan 10 Numara Transfer
2016­-2017 Futbol sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden 8.Grupta
mücadele verecek olan Yeşilova Esnafspor transferde bombaları patlatmaya devam ediyor. Genç sezon Yeşil­ Beyazlı formayı giyen ve 13 gole imza atan Tugay Tunç yeniden Yeşilova Esnafspor takımı ile anlaştı.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkan Vekili Salih Yetik, transfer çalışmaların ara
vermeden devam ediyor. İç ve dış transferde çalışmalar aralıksız devam ederken, transfer bombaları da bir bir patlamaya başladı.

Türkiye Spor Toto 3.Lig Tokat Erbaaspor Takımın kampına katılan Tugay Tunç,
İstanbul'a dönerek tecrübeli oyuncu Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkan Vekili Salih
Yetik ile görüşme sonrası yeniden Yeşilova Esnafspor ile anlaşmaya vardı.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkan Vekili Salih Yetik, Tugay geçen yıl ve bir önceki yıl kulübümüzde başarı ile forma giydi. Türkiye Spor Toto 3.Lig Tokat Erbaaspor Takımı kampına davet edildi. 15 gün kampta kalan kardeşimiz yeniden İstanbul dönerek Yeşilova Esnafspor kulübümüz ile anlaşmaya varmış bulunmakta genç kardeşimiz geçen sezon oynadığı bu yılda sürdürerek gücümüze güç katacaktır dedi.

1993 Doğumlu olan oyuncu,2007­2011 arası Cennet Barbarosspor,2011­2012
İncirlispor,2014­-2015 Yeşilova Esnafspor ve 2016 Halkalıspor takımlarında forma giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.