HAZIRLIK MAÇLARI

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Yeşilova Esnafspor’da Çifte İmza

Yeşilova Esnafspor’da Çifte İmza
İstanbul Süper Amatör Lig temsilerinden Yeşilova Esnafspor Batuhan Çakmak ve Oğuz Kara ile gece geç saatlerde yapılan görüşme sonrası 21 yaşına olan iki oyuncu ile çifte imza atarak anlaşmaya vardılar.


İç transferde takımın önemli isimleriyle yeniden masaya oturan yönetim orta saha oyuncusu Oğuz Kara ve Batuhan Çakmak ile yeniden anlaşma imzaladı. Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini kaydeden Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş, yeni sezon için ortaya hedef koyacaklarını ifade etti. Futbol Şübesi sorumlusu Fettah Plakay'ın sunduğu rapor doğrultusunda transfer çalışmalarını yürü ttüklerini belirterek, "Yeni sezon öncesi yaptığımız toplantının ardından kadromuzu belirlemek için kolları sıvadık.Futbol Şübesi sorumlusunun raporları doğrultusunda ilk olarak iç transfer çalışmalarımıza başladık. Görüştüğümüz oyunculardan orta saha oyuncusuOğuz Kara ve sol açıkta oynayan Batuhan Çakmak ile yeniden anlaştık” dedi.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkan Vekili Salih Yetik, yaptığı açıklamada “Bu sezon hedefimiz Güzel futbol oynamak. Tabi hedef koymak en kolayıdır. Önemli olan bu hedefi gerçekleştirmek için doğru adımlar atabilmek. Transferde iyi oyuncuları almak istiyoruz ama bu oyuncuların da bir maliyeti var. Burada amacımız doğru transferleri en düşük maliyetle yapmak" diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.