HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2016 Cuma

Yeşilova Esnafspor Nevşehir’in Avanosta.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Küçükçekmece Yeşilova Esnafspor ikinci etap kamp çalışmaları için Nevşehir’in Avanos ilçesine gitti.

18 Ağustos perşembe akşamı kendi tesilerinde son çalışmasını yapan Yeşil­Beyazlılar yeşilova Kemal Aktaş tesislerinden Avanos’a hareket edenYeşilova Esnafspor kafilesini Kulüp Başkanı Ahmet Ulaş ve Başkan Vekili Salih Yetik'in kafie başkanlığında Teknik heyte yeni sezon hazırlıklarını İkinci etap çalışmaları için ise 13 gün süre ile Nevşehir’de bir çalışma yapacaklar.


25 Kişilik kamp kadroso şöyle,Teknik Direkörler Eren Ak,Yılmaz Akı,Yusfuf Yıldız,Bora Çolak,Doğukan Nizamlı,Batuhan Çakmak,Berkay Vatansever,Mehmet Tezavacı,Mustfa Çelik,Semih Şen,Gökhan Namlı,Yağız Küçük,Aykut Gezer,Atakan Yalova,Oğuzhan Kazanasmaz,Murat Cem Gönüllü,Muhammet Emin Terzioğlu,Kaan Mert Karali,Sercan Basut,Orkun Erşen,Doğukan Babayiğit,Adil Göktaş,Kemal Demirtürk,Yunus Emre Bilici, Tayfun Yücel ve Erman İçim Nevşehir’in Avanos kadrosuna katılan isimler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.