HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ağustos 2016 Salı

Yeşilova Esnafspor kalecisini buldu.

Yeşilova Esnafspor kalecisini buldu.
İstanbul Süper Amatör Lig Takımlarından Yeşilova Esnafspor yeni sezon hazırlıklarına devam ederken kaleci arayışlarına Utku Keleş ile nokta koydu.Yeşilova Esnafspor kulüp Başkan Vekili Salih Yetik yaptığı açıklamasına yeni futbol sezonun yaklaşık 20 günüdür çalışmalarımızı sürdürüyoruz bu süre içinde 7 hazırlık maçı yaptık ve takımızın açilen bir kaleciye ihtiyacımız olduğunu gördük bu sürede Antrenmanlarda çok sayıda kaleci denemeye geldi.

Nevşehirde yapacağımız kampa az bir süre kala, Kardemir Karabükspor kalesini
koruyan kaleci Utku Keleş ile anlaşan anlaşarak ilk çalışmaya takım ile birlikte katıldı dedi.

Utku Keleş Kimdir?
1997 Doğumlu kaleci Utku Keleş, Eski futbolculardan Uğur Keleş'in oğlu,
Küçükçekmece ilçesinin köklü kulüplerinden 2010 Yılında Sefaköy Kartlaspor
altyapısında futbola başladı.
2013 Yılında TFF 2.Lig Takımlarından olan Tavşanlı Linyitspor,2014­2015 Eyüp spor ve 2015­-2016 futbol sezonunda Kardemir Karabükspor kalesini korudu.

HABER: Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.