HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

Yeşilova Esnafspor için kamp iyi geçti.

Yeşilova Esnafspor için kamp iyi geçti.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Yeşilova Esnafspor Teknik Direktör'ü Eren Ak, tamamlanan 10 günlük Nevşehir kampının ardından değerlendirmelerde bulundu.


10 günlük kamp döneminin çok verimli geçtiğini belirten Eren Ak, "Çalışmalarımız iyi geçti ve gördüğümüz eksikliklerimizi gidermeye çalıştık. Hazırlık maçlarımız oldu özelikle eksiklikleri tespit edip yerinde müdahale etmeye çalıştık.

Nevşehir de Bölgesel Ligi takımlarından Sivas Yıldızelispor ve Mersin Silifkespor takımları ile hazırlık maçları yaptık ilk maç olan Sivas Yıldızelispor takımını 3­2 yendik ikinci maç olan Mersin Silifkespor 3­1 yenildik. Hazırlık maçları hiçbir zaman ölçü değildir. Hazırlık maçlarında görmüş olduğumuz mücadele ve bunun sonucunda Küçükçekmecespor­ Turan, Yeni Ufukspor ­Metin, Çerhapaşa ­Oğuz ve Denizköşkler­Engin olmak üzere 4 takviye daha yaparak 10 günlük kampımızı sonlandırarak İstanbul’a dönerek kendi tesislerimizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Yeşilova Esnafspor Kulüp Başkanı Salih Yetik de yaptığı açıklamasında "10 günlük Nevşehir kampı takımız açısından çok iyi geçti. Yetik, eski ve yeni aramıza katılan oyuncuların dayanışması kaynaşması, yardımlaşması yönünden çok iyi oldu.

Yeni Futbol sezonunda bir birinden güçlü rakiplerimiz var çok çekişmeli ve zevkli maçlar altına geçeceğini sanıyorum bu açıdan Yeşilova Esnafspor kulübü olarak taraftarımıza ve sporseverlere kaliteli maçlar izletmek için iyi bir takım oluşturmaya çalışıyoruz, Teknik Direktörlerimizin raporları doğrultusunda yeteri kadar verim alamadığımız ve Nevşehir kampına dahi ettiğimiz 6 oyuncu ile
yollarımızı ayırdık, Stoper, Kaleci ve Santrafor olmak üzere 3 takviye yaparak transferi kapatarak önümüzdeki hafta sonu Allah nasip ederse 2016­2017 Futbol sezonu açılışını yapacağız" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.