HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2016 Cuma

Yalovaspor'a Ahmet Yurtsever eli değdiBölgesel Amatör Lig ekiplerinden Yalovaspor takımında idmanlar son derece tempolu ve zevkli geçiyor.
Bunun sebebi tecrübeli çalıştırıcı Ahmet Yurtsever'in sporcularla yakaladığı harika birliktelik.İdmanlar ne kadar ağır olursa olsun sporcular Ahmet Yurtsever'in bir dediğini iki etmiyor.

Bu durudan son derece memnun olan tecrübeli çalıştırıcı Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu;Kırmızı yeşilli takıma geldiğim andan itibaren tek hedefim muhteşem taraftarımıza ve camiamıza yakışır bir takım oluşturmak oldu.


Bu doğrultuda titizlikle belirlediğimiz transferleri bir bir kadromuza kattık.Başkanımız Hakan Suiçmez'e teşekkür ediyorum.


Bir dediğimizi iki etmiyor.Sporcularım istediklerimi harfiyen yerine getiriyor.Çalışmalarımızda tempo giderek yükselecek.Hazırlık müsabakaları ile hazır hale gelmek istiyoruz.Lig başladığında taraftarımızın desteği ile hedeflerimize ulaşmak istiyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.