HAZIRLIK MAÇLARI

20 Ağustos 2016 Cumartesi

Yalova Spor Hazırlık Maçında Beşiktaş'ı Konuk etti.

Yalova Spor Hazırlık Maçında Beşiktaş'ı Konuk etti.
Yalova Spor ile Beşiktaş arasında oynanan dostluk maçında bir futbol şöleni yaşandı. Yalova Spor’un 4-1 galip olarak sahadan ayrıldığı maçı Yalova hakemlerinden Klasman Hakemi Ahmet AYDIN ( Orta ) , Batuhan KÖSEM ve İbrahim EREN yardıcılığında yönetti. Yalova Spor hergün dahada  iyi giden kadrosu ile Türkiye’nin köklü kulüplerinden Beşiktaş’ı konuk ettiği Dostluk maçında galibiyet aldı.


Yalova Spor ilse Beşiktaş arasında oynanan dostluk maçında bir futbol şöleni yaşandı Yalova Spor’un 4-1 galip olarak sahadan ayrıldığı maçı Yalova hakemlerinden Klasman Hakemi Ahmet AYDIN ( Orta ) , Batuhan KÖSEM ve İbrahim EREN yardıcılığında yönetti. Yalova Spor hergün dahada  iyi giden kadrosu ile Türkiye’nin köklü kulüplerinden Beşiktaş’ı konuk ettiği Dostluk maçında galibiyet aldı. Ahmet YURTSEVER eşliğinde sahaya çıkan takım ilk sınavlarını başarı ile geçtiler. Yalova Spor kamp öncesinde yaptığı dostluk maçı ile moral depolayarak yola çıkacak.

TÜRKİYE’NİN KÖKLÜ KULÜPLERİNİ AĞIRLAMAYA DEVAM EDİCEZ
Yalova Spor Başkanı Hakan SUİÇMEZ ;” Yalova Spor olarak bugün Türkiye’nin köklü kulüplerinden Beşiktaş’ı ağırladık ilerleyen dönemlerde Türk spor tarihinde marka olmuş büyük başarılar elde etmiş köklü kulüpler ile gerek dostluk maçı gerekse turnuva şeklinde organizasyonlar içerisinde yer almak istiyoruz. Yalova Spor olarak zamanla daha büyük işlere imza atmaya devam edicez.” şeklinde açıklama yaptı.

YURTSEVER OYUNCULARI TEBRİK ETTİ
Yalova Spor Teknik Direktörü Ahmet YURTSEVER ;”Oyuncularımızın bu zorlu sınavdan başarı ile çıkmalarından son derece mutlu oldum.Yalova Spor olarak genç bir kadro kurmanın yanısıra kendine özgüveni tam ve vezgeçmeyen bir kadro oluşturarak futbolu Yalova’da farklı bir boyuta taşımaya başlıyoruz.Yalova Spor olarak mücadelece ter döken emek veren her iki takım oyuncularını , teknik kadroyu , hakemlerimizi ve değerli Beşiktaş JK spor kulübünü ağırlamaktan onur duyduk. Yalova Spor lig öncesinde çıkacağı kamp için iyi bir moral oldu maçın galibiyet ile sonuçlanması.” şeklinde açıklama yaptı.
GOLDEN SONRA ŞOV YAPTI
Yalova Spor’da forma giyen ÇAT’lı oyuncu Hassan Yaya Seïro gol attıktan sonra tribünlere koşarak protokolde boş bir koltuğa oturup sahayı izleyerek takımı alkışlamaya başladı sonrasında sahaya dönen sporcu maçın hakemi Ahmet AYDIN  sarı kart gösterdi. Yalova Spor kadrosunda formda olan oyuncu maçın devam eden süresinde bulduğu her pozisyonda ataklarına devam etti rakip ağlarda birkez daha buluşmasına rağmen kaleci gole izin vermedi.

AZERİ OYUNCUDAN GEÇİT YOK
Yalova Spor’un yeni transferlerinden olan Azerbaycan Milli Takım oyuncusu Nurlan Ahmedov  maç boyunca gösterdiği performans ile taraftarların beğenisini topladı.Azeri oyuncu antrenmanlarda ve çıktığı dostluk maçında kendi mevkiinde hata yapmadan tüm ataklarda ikili mücadelelere dahil oldu.

BEŞİKTAŞTA EFSANE OYUNCUNUN İKİZLERİ OYNADI
Eski Beşiktaşlı Daniel Amokachi’nin ikiz oğulları Nazim ve Khaled de dostluk maçında forma giyenlar arasında  yer aldı. Nazim Amokachi maç boyunca  Yalova Spor yarı sahasına hava topları ve kontra ataklar ile girmeyi denesede Yalova Spor defansını geçmediğinden gole ulaşamadı. Amokachi kardeşlerin ter döktüğü müsabakada  Nazim ve Khaled ‘de Beşiktaş’ın efsanelerinden Daniel Amokachi’yi aratmadı.Sporcu bir aileden gelen ikizler fizik ve oyun stilleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kaynak:yalovaguncelspor


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.