HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2016 Pazar

Ulaş,Bize Ahlaklı Futbolcu Lazım.

Ulaş,Bize Ahlaklı Futbolcu Lazım.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından olan Yeşilova Esnafspor 15 Gün önce
anlaşma yaparak Nevşehirdeki kamp kadrosuna dahil ettikleri Futbolcu Yağız
Küçük,verilen sözlerin yerine getirilmemesi üzerine takımdan ayrıldım açıklamasına Yeşil Beyazlı kulüpten açıklıma geldi.


Yeşilova Esnafspor kulüp Başkanı Ahmet Ulaş yaptığı açıklamasında , Daha önce
görüşüp anlaşmaya vardığımız Yağız Küçük, transferler, alacaklar ve gün geçtikçe bazı sözlerin tersine döndüğünü gördüm, ayrılma kararı aldım sözü üzerine açıklama yapmak zorunda kaldık.İsmi geçen Yağız Küçük ile diğer futbolcular ile görüştüğümüz gibi kendisi ile de görüşme yaptık ve yeni sezon için 25 kişilik kamp kadrosuna dahil ettik.

10 Günlük yaptığımız kamp çalışması sonrası İstanbul'a dönen takımızı Teknik
Direktörleri bizlere vermiş olduğu raporda Yağız Küçük futbolcunun Disiplinsizlik, ciddiyetsizlik ve lakayit davranışlar içinde olduğunu ilerleyen zamanda çıktığımız yolda bizleri yalnız bırakacağı izlenimi görerek Yeşilova Esnafspor kulübü olarak biz kulüp olarak kendisi ile ilişkimizi kesmiş bulunduk.

48 Yıldır Türk sporuna hizmet eden Yeşilova Esnafspor kulübü şimdiye kadar onurlu duruşu ile gençlere spor yaptırmaya çalışmaktadır. Barışları ile dolu olan güzide kulübümüze hiç kimsenin böyle ve ya buna benzer iftiralar atmaya hakkı yoktur.

Yeşilova Esnafspor kulübün de geçmişte hiç bir futbolcunun parası kalmamıştır. Futbolcu kardeşlerimiz imkanları ve para kazanacağı kulüp bulduğunda kulüp olarak elimizden geldiğince kendilerine yardımcı oluyoruz bunun örnekleri vardır. Yağız Küçük isimli futbolcu galiba birileri para hırsına kendini kaptırarak daha iyi yerlerde futbol oynayacak sevdasına kendini kaptımış kendiliğinden böyle bir senaryo üretmiştir.

Yağız Küçük isimli futbolcu kendisi bırakmamıştır, futbolcunun Disiplinsizlik, ciddiyetsilik ve lakayit davranışlar içinde olduğunu bizim Ahlaklı futbolculara kapımızın açık olduğunu söyleyerek biz onu gönderdik dedi.

HABER:Yılmaz AKTEPE

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.