HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2016 Pazartesi

U15 ve U17 Kura Çekim Tarihleri Değişti.

U15 ve U17 Kura Çekim Tarihleri Değişti.
Daha önce 31 Ağustos 2016 tarihinde yapılacağı duyurulan U17 Ligi kura çekimi 1 Eylül 2016 Perşembe günü saat 14.00'a, 2 Eylül 2016 Cuma günü yapılacağı duyurulan U15 Ligi kura çekimi 6 Eylül 2016 Salı günü saat 14.00'a alınmıştır. 

Tff İl Temsilciliğinden yapılan açıklamada "30 Ağustos tarihinin resmi tatil olması ve birçok kulübümüzün katılım evraklarını henüz teslim edememesi sebebiyle kulüplerimizin mağdur olmamaları adına değişikliğe gidilmiştir." denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.