HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2016 Salı

TFF Temsilci Semineri yarın başlıyorTFF Temsilciler Kurulu tarafından düzenlenecek 2016-2017 sezonu Üst Klasman, Federasyon Güvenlik ve Akreditasyon ve Klasman Temsilci Semineri, 10-12 Ağustos 2016 tarihlerinde TFF'nin Beykoz-Riva'daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleştirilecek.

Profesyonel futbol liglerinde görev yapacak temsilcilerin katılacağı seminerde, lig statüleri ile talimatlarda yapılan değişiklik ve düzenlemelerin yanı sıra, kriz, çatışma ve etkinlik yönetimi konularında eğitimler verilecek. Ayrıca, temsilcilik açısından geçen yılın değerlendirmesi yapılacak.
3 gün sürecek temsilci semineri, 12 Ağustos 2016 Cuma günü sona erecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.