HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2016 Cuma

Süper Amatör Lig 10 Gruptan Oluşacak

Süper Amatör Lig 10 Gruptan Oluşacak
Süper Amatör Kümede pazartesi günü yapılacak olan kura çekimi öncesi bugün bir araya gelen TFF İstanbul Futbol İl Temsilciliği ve İASKF yöneticileri taslak üzerindeki çalışmalarda sona geldiği öğrenildi.


2 TAKIM ÇIKACAK, 3 TAKIM DÜŞECEK!
Edinilen bilgilere göre yeni sezonda grup sayısının 10’a çıkarılacağı, gruplarında ilk iki sırayı alan takımların da Play Off Klasman Grubuna kalacağı öğrenildi. Gruplarında son 3 sırayı alan takımların ise bir sezon sonra 1.Amatör Kümeden yollarına devam edecekleri belirtildi.

ÜÇÜNCÜLERİN ELEME OYNAMASI DA GÜNDEMDE
Güncel taslağa göre bazı yönetim kurulu üyelerinin grup üçüncülerinin de Play Off Klasman Grubu’nda oynamak için baraj maçı önerisi getirdiği, bu önerinin de halen değerlendirmede olduğu belirtildi.

GRUPLAR 10’LU VE 11’ERLİ OLACAK
Gruptaki takım sayısının ise büyük bir olasılıkla 11’erli olacağı, takımların lige katılmamaları halinde ise bazı grupların da 10’ar takımlı olarak düzenleneceği bildirildi. Bu arada İstanbul Futbol İl Başkanlığı’nın yarın akşam Ali Tanrıyaşükür başkanlığında toplanarak taslağa son şeklini vereceği, pazartesi günü yapılacak olan kura çekimi öncesi statüye son şeklinin verileceği elimize ulaşan bilgiler arasında.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.