HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2016 Cuma

Sultangazispor'dan Olumlu Prova


Bölgesel Amatör Lig temsilcileirmizden Sultangazispor ÇorluGeneralBasriSaran Stadyumunda oynanan müsabakada Çorluspor1947 takımını Mehmet'in ayağından bulduğu gol ile 0-1 yenmesini bildi.
Bölgesel Amatör Lig takımları içinde en çok para harcayan takımlar arasında en başta yer alan transfer döneminin şampiyonu Çorluspor1947 takımının bu gün ortaya koyduğu performans taraftarlarını hayal kırıklığına uğrattı.


Müsabakaya her iki takım da son derece arzulu ve tempolu başladı.Çorluspor1947 takımı rakip ceza sahasına daha fazla inmesine rağmen ilk gol deplasmanda mücadele eden Sultangazispor takımından geldi.

Mehmet güzel bir gole imza attı ve takımını 0-1 öne geçirmesini bildi.Bu gol sonrasında rakip kaleye şuursuz bir baskı kuran sarı kırmızılı takım bu defa kalesinde güven veren İlkay Yazıcıya takıldı.


İlk kırkbeş dakika deplasman takımı Sultangazispor takımının 0-1 üstünlüğü ile sona erdi.Müsabakanın ikinci yarısında her iki takım da performanslarını merak ettikleri sporcuları tek tek sahaya sürdü.

Müsabakanın ikinci yarısında da Sultangazispor takımının etkili atakları vardı.İkinci gol için birçok şans yakalayan Sultangazispor takımı son vuruşlardaki beceriksizlik yüzünden gol kaydına erişemedi.


Müsabakanın ikinci yarısında Çorluspor 1947 takımının en önemli pozisyonunda AliTayfunAkbey'in şık kafa vuruşu önce kaleci daha sonra direkten sekerek korner oldu.


Müsabaka Sultangazispor takımının 0-1 galibiyetiyle sona erdi.Müsabakayı izleyen az sayıda Çorluspor1947 taraftarı oynanan oyundan ve sonuçtan hiç memnun değildi.


Rakibimiz çarşamba günü hazırlık maçı oynamış ve deplasmana geldikleri için aynı zamanda yol yorgunu.

Doksan dakikanın geneline baktığımızda daha çok koşan ve oyuna hakim olan taraf yine Sultangazispor olunca resmen şaşırdık dediler.


Müsabakayı çok sayıda teknik adamın izlemesi farklı yorumlara yol açtı.Çorluspor cephesinde şok mağlubiyet ve kötü performans neticesinde kadroya takviye yapılması gündemde.


En az dört futbolcu daha alması beklenen Çorluspor1947 takımının ilerleyen zaman dilimlerindeki izleyeceği transfer politikası taraftarlar arasında merakla bekleniyor.


Sultangazispor takımına gelince;Çarşamba günü hazırlık maçı oynamasına rağmen futbolcuların yol yorgunluğunu bahane etmeden gösterdikleri diri performans ve elde edilen galibiyet Teknik Kurmaylarının yüzünü güldürdü.


Çorluspor takımında bazı futbolcular sakatlıklarından dolayı kadroda yer almadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.