HAZIRLIK MAÇLARI

16 Ağustos 2016 Salı

Suat Üzümcü'den Taziye Mesajı

Suat Üzümcü'den Taziye Mesajı
Beşiktaş Kulüpler Birliği Başkanı Sayın Suat Üzümcü bir süredir tedavi gördüğü hastane de bugün yaşamını yitiren Levent Spor 2.Başkanı Kenan Uzel için bir taziye mesajı yayınladı. Suat Üzümcü açıklamasında " Levent Spor Kulübü 2.Başkanı Sayın Kenan Uzel'in tedavi gördüğü hastanede vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Levent Spor camiasına ve sevenlerine baş sağlığı merhuma Allah'tan Rahmet diliyoruz. Cenazesi ilçemiz sınırları içerisinde yer alan Levent camiinden yarın (Çarşamba) öğle namazını müteakiben kalkacaktır. Bölgemiz takımlarının katılımını bekliyoruz." dedi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.