HAZIRLIK MAÇLARI

28 Ağustos 2016 Pazar

Şile Yıldız Tecrübeli Futbolcuları İle Kazandı.

Şile Yıldız Tecrübeli Futbolcuları İle Kazandı.
Süper amatör ligin başlama tarihi yaklaştıkça takımlar son hazırlıklarını tamamlamak için üst üste hazırlık müsabakaları yapıyor.
Şile yıldız süper Amatör ligin yeni takımlarından İstanbul Mesudiyespor ile Ortaçeşme karşı karşıya geldi. İlk yarısı Şile Yıldız Spor'un 2-1 üstünlüğü ile kapandı. İkinci yarıda takımlar birer gol daha bulmayı başardı. İstanbul Mesudiyespor'un son dakikalardaki baskısı sonuç vermeyince karşılaşma Şile Yuıldız Spor'un 3-2 üstünlüğü ile tamamlandı. 
Şile Yıldız 2. yarının hemen başında Uğur ile penaltı atışından faydalanamadı.
Karşılaşmanın 8. dakikasında Osman Şile Yıldız'ı 1-0 öne geçirdi. 33.dakikada Sergie farkı ikiye çıkardı. Eyüp 35. dakikada İstanbul Mesudiye adına farkı 1'e indirdi. 1-2
İlk yarı bu skorla sonuçlandı. 60. dakikada Şile yıldız Ersin ile farkı yeniden ikiye çıkardı. 1-3
karşılaşmanın sonucunu belirleyen gol 70. dakika da Ersin'den geldi Maçın son bölümlerinde İstanbul Mesudiye baskılı oynasada beraberlik golünü bulamadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.