HAZIRLIK MAÇLARI

31 Ağustos 2016 Çarşamba

SIBONISO LUNGELO MTSHALI iş başındaBartınspor Ziraat Türkiye Kupasında turladı Bay Gol işini yaptı ve takımının bir üsr tura çıkmasında çok önemli bir rol oynadı.
Geçtiğimiz sezon Bucak belediyesiOğuzhanspor forması altında yirmi iki müsabakada onyedi gol atma başarısını gösteren başarılı futbolcu bu sezon Bartınspor formasıyla çıktığı ilk müsabakada da gol atma başarısını gsterdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.