HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2016 Pazar

Serhat Hürriyet, İstanbul Spor'a transfer oldu.


Serhat Hürriyet, İstanbul Spor'a transfer oldu.
Maltepesporun tecrübeli stoperi Serhat Hürriyet İstanbulspor’a transfer oldu,

1992 İzmir doğumlu genç oyuncu Serhat Hürriyet, Futbola 2003 yılında Bucaspor Alt yapısında başladı, Burada 3 sezon oynadıktan sonra Fenerbahçe spor kulübünde Profesyonel oldu, 2012 yılında Hatayspor ve Isparta Emrespor takımlarında oynadı, 2013 yılında Maltepespor kulübüne transfer oldu, Son 3 sezondur Maltepespor forması giyen genç oyuncu yeni sezonda 2.lig takımlarından İstanbul Spor'a transfer oldu.
Profesyonel 3.ligde 103 maç oynayan Serhat Hürriyet futbolculuğunun yanı sıra karakteri ve kişiliği ile de yönetici ve teknik ekiplerin de beğenisini topladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.