HAZIRLIK MAÇLARI

4 Ağustos 2016 Perşembe

Ramazan Salmanlı ve Gebzespor devam kararı aldı

Bölgesel Amatör Lig Kocaeli temsilcilerinden Gebzespor takımı lisanslı oyuncusu Ramazan Salmanlı ile tekrar devam kararı aldı.
Şampiyonluk parolası ile yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Gebzespor'da geçen sezon Tekirdağspor'dan gelen defans oyuncusu Ramazan Salmanlı ile Gebzespor Futbol Şube Sorumlusu Adem Yıldırım tarafından yapılan görüşmede tekrar anlaşma sağladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.